KOSMETOLOGIA pielęgnacyjna
i ESTETYCZNA

Kosmetologia estetyczna to profilaktyka w walce z pierwszymi oznakami starzenia ale również możliwość korygowania niedoskonałości, przy zachowaniu naturalnego wyglądu.

CENY

ceny zaczynają się już od

znajdź termin

Booksy

Zabiegi kosmetyczne

Dobierane są indywidualnie do potrzeb i kondycji skóry Klientów. Konsultacja na pierwszej wizycie pozwala na zdiagnozowanie problemu i ustalenie cyklu działań, które przyniosą pożądany efekt. Czas płynie nieubłaganie, więc warto zadbać, by był on szalenie łaskawy dla naszej skóry. Wykonywane zabiegi:

Mezoterpia mikroigłowa (nowość z USA)

Zabieg wykonywany za pomocą specjalnego urządzenia do frakcyjnych mikronakłuć naskórka i skóry właściwej. Dzięki systemowi pulsujących igieł ułatwiającemu dostarczanie substancji czynnych do naskórka i skóry właściwej powoduje stymulację fibroblastów.

Zabieg BB Glow

Jest to rewolucyjny zabieg subtelnej pigmentacji skóry, z wykorzystaniem innowacyjnych ampułek BB Glow, który rozjaśnia i wygładza koloryt, jednocześnie kamuflując przebarwienia, zmiany potrądzikowe czy melasmę. Zabieg może być wykonywany na skórę twarzy, okolice oczu, szyję, dekolt a także na skórę dłoni. Łączy w sobie skuteczność mezoterapii mikroigłowej oraz wizualny efekt lekkiego krycia i ujednolicenia skóry.

Mezoterapia mikroigłowa + peeling chemiczny

Zabieg dobiera specjalista do rodzaju skóry.

Peeling Chemiczny

Po konsultacji ze specjalistą dobierany jest właściwy rodzaj peelingu.

9 (Demo)
Anna
Facebook

Świetna atmosfera, indywidualne podejście i oczywiście po zabiegu spektakularny efekt. Gorąco polecam!

4 (Demo)
Marta
Booksy

Stylistka zbadała o moje potrzeby, zaproponowała odpowiednią stylizacje i otrzymałam zamierzony efekt! Wyszłam zadowolona. Super kontakt, dobre terminy. Polecam!

8 (Demo)
Gosia
Booksy

Profesjonalizm 100%. Dokładnie mam taki efekt jakiego oczekiwałam. Zadowolenie i satysfakcja gwarantowana. Polecam każdemu!

2 (Demo)
Gabriela
Facebook

Bardzo polecam. Miła atmosfera, profesjonalne podejście. Nagle niemożliwe staje się możliwe. Serdecznie polecam.