O NAS
KIM JESTEŚMY

Doświadczeni szkoleniowcy z zakresu kosmetologii estetycznej, makijażu permanentnego oraz stylizacji brwi i rzęs. Z branżą beauty związani od 2009 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem chętnie dzielą się z kursantami stawiając na najwyższy poziom szkoleń co przekłada się na zadowolenie słuchaczy.

Centrum szkoleniowe Hair&Beauty powstało z pasji do zawodu i innowacyjnych metod. Autorskie metody szkoleniowe, opracowane na podstawie wieloletniego doświadczenia i ciężkiej pracy w branży beauty pozwoliły stworzyć zespół, który nie tylko zaprojektuje Twoje piękno, ale również przygotuje Cię do zawodu.

0
OD TEGO ROKU DZIAŁAMY W BRANŻY
0
PRZEPROWADZONYCH ZABIEGÓW
0
PRZEPROWADZONYCH SZKOLEŃ
… Najlepsi szkoleniowcy wszech czasów. To dzięki Nim robię to co kocham. Zawsze służą pomocą i dobrym słowem. Duża dawka profesjonalnej wiedzy!
PROFESJONALNE
SZKOLENIA

Centrum szkoleniowe Hair&Beauty prowadzi szkolenia z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej i estetycznej. Organizujemy szkolenia z mezoterapii mikroigłowej, igłowej, lipolizy iniekcyjnej, stymulatorów tkankowych oraz peelingów chemicznych.

Szkolenia od podstaw, jak i dla osób chcących podszkolić swój warsztat pracy. Jeśli myślisz że nie dasz rady proponujemy autorski program od podstaw – od klasycznej henny, poprzez bardziej trwałą hennę pudrową kończąc na makijażu permanentnym.

Szkolenia z zakresu stylizacji brwi i rzęs pozwolą Ci zostać ekspertem i brows masterem. Przekażemy Wam wiedzę z zakresu doboru kształtu i koloru brwi, możliwości rekonstrukcji oraz podkreślenia oczu m.in. popularnym zabiegiem laminowania rzęs.